Listopad 2010 - Plzeň. To je počátek webových stránek, které se stanou nedílnou součástí Vašich životů - v to pevně věříme. Chceme se Vám dostat do podvědomí tím, že vždy, když budete potřebovat dárkový koš, budeme to my, které kontaktujete. Věříme, že široká nabídka desingnových košů, kvalita výrobků, profesionalita a v neposlední řadě cena - Vás osloví. Jsme přesvědčeni o tom, že v 21. století již málokdo stojí o to, aby byl obdarován košem, ve kterém najde "obyčejné" výrobky, jakož tomu bylo zvykem v 80. letech 20. století. Naše babičky by jistě mohly vyprávět o (kečupech, paštikách či některých prošlých a neprodejných výrobcích), které byly nedílnou součástí tzv. "dárkových košů".

 

 

Zárukou našich exclusivních dárkových košů jsou jistě výrobky značek: Lindt, Ferrero Rocher, Rio Mare, Twinnings Tea či Moét Chandon a mnoha dalších světoznámých značek.

 

 

Naše motto je: "Opravdu plný koš" o čemž Vás přesvědčíme při prohlížení následujících stránek.

 

 

Slovem "exclusive" myslíme.... dárkový koš, který má sloužit k vyjádření úcty, poděkování a k potěšení obdarovaných. Exclusivními výrobky rozumíme...výrobky, které si při běžném nákupu nekoupíme....

a tak  Wasabi křen, olivový olej, sušená rajčata či čokoládové výrobky značek Lindt, Ferrero Rocher, Toblerone....jsou tím pravým zpestřením obsahu dárkových košů.

 

 

Přejeme příjemný výběr a věříme, že si u nás najdete ten "pravý" dárkový koš. Prohlížejte, vybírejte, objednávejte....

 

 

JSME TU PRO VÁS